امید اشکانی شنبه 1 شهریور 1399 02:55 ب.ظ نظرات ()

کتاب راهنمای کاربردی نرم افزار JMatPro به قلم امید اشکانی، در پنج فصل مختلف با استفاده از تصاویر گویا و به صورت کاملاً گام به گام، استفاده از نرم افزار JMatPro را در رشته مهندسی مواد شرح می‌دهد.

مهندسی مواد و متالورژی را می‌توان به عنوان مادر تمامی مهندسی‌ها دانست. در هر رشته‌ای و در هر قطعه‌ای، قطعاً موادی استفاده می‌شوند که نیاز است این مواد توسط مهندسین مواد شناخته و تولید شوند.

نرم‌افزار JMatPro یک نرم‌افزار بسیار ساده و در عین حال با حجم بسیار گسترده از اطلاعات است که نیاز است کاربران با تمرین و تلاش، کلیه اطلاعات را استخراج کنند. در این مجموعه در هر فصل نحوه روش استخراج اطلاعات بیان شده است. از آنجایی که بانک اطلاعاتی مواد بسیار گسترده می‌باشد، پس در هر فصل، تعدادی از مواد به عنوان نمونه و برای آموزش ذکر شده است و باید باقی مواد توسط کاربران عزیز مورد بررسی قرار گیرد.

این نرم‌افزار بسیار کاربردی، یک بانک اطلاعاتی و شبیه‌ساز خواص مواد است که امروزه به طور گسترده می‌تواند در صنایع مختلف به کار گرفته شود. این نرم افزار قابلیت شبیه سازی خواص بسیاری از مواد مهندسی نظیر فولادها، چدن‌ها، آلیاژهای آلومینیوم، سرب، قلع، نیکل و منیزیم را دارا می‌باشد.

این کتاب برای چه کسانی است؟

کتاب راهنمای کاربردی نرم افزار JMatPro با هدف ارائه یک راهنمای کاربردی و تصویری، برای دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته مهندسی مواد بسیار کارآمد خواهد بود. آنچه در این مجموعه بیان شده است، با هدف آشنایی مهندسین مواد و متالورژی با یکی از نرم‌افزارهای تخصصی این رشته (نرم‌افزار JMatPro) می‌باشد تا دانشجویان این رشته بسیار پر اهمیت نیز در زمینه استخراج و تحلیل مواد بتوانند از این نرم افزار استفاده کنند.

متن فوق از سایت کتابراه با رعایت قوانین کپی رایت ذکر شده است. 

برای تهیه کتاب فوق، بر روی عکس کتاب کلیک کنید.

zmoo_3870936339330511.jpg